LİBELLE Bursa Bölge Bayii

LURA Bursa Bölge Bayii

Bize Ulaşın

+90 542 107 16 16

E-Posta

info@aquanevsuaritma.com

 0542 107 16 16

bravo ultra slim box su arıtma cihazı

Bravo Ultra Slim Box Alya Su Arıtma Cihazı

Bravo Su Arıtma Sistemleri ile tezgahınızın altında şık görünümlü su arıtma cihazınız ile sağlıklı içme suyunu elde edebilirsiniz.

Sediment Filtre

filtre 1 ile 5 mikron aralığındaki partikülleri süzer. Bu partiküller: pas, küf, kum gibi partiküllerdir en çok kullanılan filtrasyon sistemi sediment filtredir. Bunun yanı sıra bazen sularımız kesildiğinde sularımız kahverengi akar bunu en net görebileceğimiz yer sularımızın kesildiği andır diğer zamanlarda bu tarz partiküller gelmektedir ama gözümüzle göremeyiz.

Aktif Karbon Filtre

Aktif karbon filtrasyon sistemidir. Aktif karbon filtrasyon sistemi suyun içerisinde bulunan klor asbest gibi bir çok asrın emilimini sağlar.

Blok Karbon Filtre

Blok karbon filtrasyon sistemi sıkıştırılmış karbon teknoloji ile oluşturulan bu sistemimizde suyun içerisinde gaz fazına geçmiş olan ve bunun yanı sıra mikronun olarak bir mikrona daha çok yaklaşık olan partiküllerin tutulumu sağlanır.

Membran LG Filtre

Membran filtrasyon sistemi ilk olarak NASA tarafından astronotların idrarlarını arıtarak tekrar kullanımını sağlayan filtrasyon sistemidir. Bu filtre sistemi NASA patentlidir. Bunun yanı sıra bu filtrasyon sisteminden kesinlikle eriyik mineraller dışında hiçbir şey geçemez.

 

AQUANEV Su Arıtma Cihazı Bilgi | Montaj | Servis | Randevu İçin :

 0542 107 16 16