LİBELLE Bursa Bölge Bayii

LURA Bursa Bölge Bayii

Bize Ulaşın

+90 542 107 16 16

E-Posta

info@aquanevsuaritma.com

 0542 107 16 16

Su arıtma cihazı servisi

Hizmetlerimiz

Su arıtma cihazı kullanarak damacanaya göre daha sağlıklı su elde edersiniz. Musluktan akan su, cihazın filtresinden geçtikten sonra en sağlıklı haliyle size sunulur. Su arıtma cihazının performansını belirleyen filtrelerin bazı zamanlarda değiştirilmesi gerekmektedir. Bu sayede cihaz içerisinde bakteri oluşması engellenebilir.

Su arıtma cihazlarının montajı satış sonrası hizmet yeterlilik belgesine sahip firmamızda garantili olarak yapılmaktadır. Proje ekibi çevre mühendis ekibiyle sistemin projelendirilmesi, kurulumu ve devreye alınması gerçekleşmektedir.

Su arıtma cihazınız bakımları yapıldığı sürece daha etkili arıtma yapacak ve daha sağlıklı, güvenli su üretimine devam edecektir.

AquaNev Su Arıtma Cihazlarının aynı zamanda Özel Servis olarak tüm marka ve modellerin teknik servis desteğini vermekteyiz.

Su Arıtma Cihazı Hizmetlerimiz

Su Arıtma Cihazları Teknik Servisi

Image

Suyun arıtılarak sağlıklı bir içme suyu haline gelmesi için üretilen su arıtma cihazları oldukça etkili çözümler sunmaktadır. Bu cihazların doğru ve etkili kullanımı ile hem evlerde hem de iş yerlerinde sağlıklı ve içmek için uygun olan suyun mümkündür. Ancak çeşitli nedenlerden dolayı zaman zaman bu cihazlarda arızalar meydana gelebilir.

Bu noktada uzman kadromuz ile tüm su arıtma cihazlarında teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Su Arıtma Cihazları Montajı

Image

Satın almış olduğunuz arıtma cihazı için hiçbir zahmete girmeden kurulum seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Cihazların istenen alanlara kısa süre içerisinde kurulmasının mümkün olduğu su arıtma servisi hizmetlerimizde, titiz çalışma yapılmaktadır.

Ev ya da farklı alanlar için yapılacak olan kurulum hizmetlerinde, diğer eşya veya malzemelere herhangi bir zarar verilmemektedir. Tüm arıtma cihazlarımız garantilidir.

Su Arıtma Cihazları Filitre Değişimi

Image

Su arıtma filtre değişimi için özellikle kapalı tipte olmayanlarda genellikle standart filtreler kullanılmaktadır. Filtrelerin zamanında değişimi cihazı verimli kullanım zamanını uzatır. Özellikle arıtmaya gelen su sıkıntılı ise ilk 3 aşama filtre değişimi 1 yılı geçmemelidir.

Cihazlardaki ana filtre olan membran filtreleri 3 yılda bir ve tatlandırıcı konumdaki fitreleri 12-14 ayda bir bakım yapılarak temizlenmeli veya değiştirilmelidir.