LİBELLE Bursa Bölge Bayii

LURA Bursa Bölge Bayii

Bize Ulaşın

+90 542 107 16 16

E-Posta

info@aquanevsuaritma.com

Kurumsal

AquaNev 2010 yılından beri sektörde hizmet vermektedir. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesini kendine ilke olarak edinmiştir. Kaliteyi uygun fiyat ile birleştirerek tüketici taleplerine çözümler üretmektedir. Geliştirilen ürün bileşenleri tamamen üst düzeyde sağlık odaklıdır. Ürünlerimiz NSF Belgeli olup kansorejen madde içermez Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylıdır.

AquaNev Su Arıtma hizmetleri ile ilgili proje, dizayn ve mühendislik faaliyetlerini kendi bünyesinde bulunan deneyimli mühendis kadrosuyla yürütmekte; Sistem Tasarımı, Proje, Dizayn, Teknik Şartname Hazırlama, Maliyet Analizi ve Fizibilite çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir.

Su Arıtma Servisi alanında kendi satışını yaptığımız Arıtma Cihazlarının ve aynı zamanda Özel Servis olarak tüm marka ve modellerin teknik servis desteğini vermektedir. Bununla beraber her türlü arıtma sistemlerini anahtar teslim olarak taahhüt etmekte ve müşterinin hizmetine sunmaktadır.

AquaNev sektördeki gelişen ve sürekli yenilenen en son teknoloji yeniliklerini takip edip ve uygulayarak, Müşteri Memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

 

AQUANEV Su Arıtma Cihazı Bilgi | Montaj | Servis | Randevu İçin :

 0542 107 16 16