LİBELLE Bursa Bölge Bayii

LURA Bursa Bölge Bayii

Bize Ulaşın

+90 542 107 16 16

E-Posta

info@aquanevsuaritma.com

Lura ile Rahat Nefes Alın

Lura Temizlik Robotu ile üstün temizlik hayatınıza taşınıyor.

LURA Cleaning System, günümüzde en büyük sağlık sorunları arasında yer alan astım, alerji ve nefes darlığı gibi sorunları hayatınızdan çıkarmak ve size tertemiz yaşam alanları sunmak için tasarlandı. LURA Cleaning System, su filtrasyon sistemi sayesinde toz ve pislikleri suya hapseder ve çalıştırıldığı ortamı rahat nefes alınan yerler haline getirir.

Su filtreli elektrikli süpürgeler arasında öne çıkan Lura Cleaning System toz akarları (maytları) kolayca hapsederek evde nefes alınabilir, temiz ve ferah bir ortam sağlar. Temizlik robotunuzun seperatörünü ve su haznesini temizleyerek elektrikli süpürgenizi uzun yıllar kullanabilirsiniz. Su filtreli Lura Cleaning System'in yüksek emiş gücü sayesinde halı ve kilimlerinizi kolayca yıkayabilir; vakum özelliği sayesinde yastık ve yorganlarınızı vakumlayarak temizlik robotunuzun tüm fonksiyonlarından faydalanabilirsiniz.

Havanızı Lura ile Arındırın

Su, bilinen tüm canlılar için gerekli ve kaçınılmaz olan tatsız ve kokusuz bir maddedir ve tüm canlıların yaşamı için hayati bir öneme sahiptir. Yaşam için gerekli olan tüm fiziksel fenomenler suyun özellikleriyle mümkündür, bu nedenle biyologlar suyu "yaşam sıvısı" olarak adlandırırlar. Su, aynı zamanda insanlar için de temizlik kaynağıdır. Suyun temizleme özelliğinin en büyük örneği yağmurdur. Yağmur, havadaki tozu ve görünmeyen parçacıkları nemlendirir ve uçucu özelliklerini kaybetmelerine neden olur. Suya yapışan toz yok olur ve soluduğumuz havadan arındırılır.

Suyun sağladığı doğal temizlik ile sağlıklı havayı soluyabiliyoruz. Lura Temizleme Sistemi, suyun doğal temizleme gücünden ilham alınarak geliştirilmiş bir sistemdir. Lura, sağlığınız için tehlikeli olan toz ve akarları güçlü bir şekilde emer ve sudaki özel ayırıcısı ile emilen tüm toz ve zararlıları yok eder.

Lura ile sağlığımızı tehdit eden toz, pislik, ve alerjenler güvenli ve kesin olarak suya hapsedilir.

Lura Cleaning System yüksek devirli motoru sayesinde tozları su filtrasyon sistemine hapsederek, yeniden çıkışını engeller. Temizliği daha hijyenik hale getiren sulu sistem sayesinde evler tozlardan daha iyi bir şekilde arınmış olur. Lura temizlik robotu teknolojisi evleri toz akarından arındırarak alerji, nefes darlığı ve astım gibi sağlık problemlerinin yaşanmasının da önüne geçer. Evde mite'lardan zerre bırakmayan elektrikli süpürge aynı zamanda da iyi bir halı yıkama makinesi olarak karşımıza çıkar.

Lura Cleaning System ile halılarınızı ve yataklarınızı derinlemesine temizleyebilirsiniz. Uygun aparatları kullanarak sert zeminlerin günlük temizliğini yapabilirsiniz. Dolap, Koltuk altları gibi ulaşılması zor yerleri, duvar ve tavan gibi alanları temizleyebilirsiniz. Koltuk ve kumaş döşemelerini süpürebilir, bilgisayar, televizyon gibi hassas cihazların tozunu alabilir, ya da tıkanmış lavaboların açılmasında kullanabilirsiniz.

Tertemiz bir sayfa açın. Alerjiye ve astıma neden olan tüm toz ve mitelerden kurtulun. Ücretsiz tanıtım için hemen randevunuzu alın.

 0542 107 16 16