LİBELLE Bursa Bölge Bayii

LURA Bursa Bölge Bayii

Bize Ulaşın

+90 542 107 16 16

E-Posta

info@aquanevsuaritma.com

 0542 107 16 16

Su arıtmalı sebil

Yüksek Arıtım Kapasitesine Sahip Su Sebilleri

Sağlıklı bir yaşam sürmek için her gün 2 litre su tüketmek gerekiyor. Yaklaşık 8 bardak suya tekabül eden bu su ihtiyacını pratik bir şekilde karşılamanın kolay yolu sebil kullanımı oluyor. Hem sıcak su hem de soğuk su ihtiyacını sadece saniyeler içerisinde karşılayan su sebilleri evlerin yanı sıra ofislerde, okullarda, hastanelerde, işletmelerde kısacası tüm yaşam alanlarında kullanıma uygun olmasıyla ön plana çıkıyor. Su sebilleri çay, kahve, hazır çorba yapmak için de kullanılabilecek en ideal ürüne dönüşüyor. Sıcak su ihtiyacını karşılamak için dakikalarca beklemek gerekmiyor.

Günümüzde su sebilleri pek çok farklı model seçeneğini kullanıcılara sunuyor. Bunlardan biri de su arıtma cihazı ile su sebilini tek bir üründe sunan modeller oluyor. Arıtmalı su sebilleri her an temiz ve berrak su elde etmek isteyenlerin âdeta imdadına yetişiyor. Su arıtma teknolojisi kullanılarak dizayn edilen ve performansı ile beklentileri karşılamayı başaran arıtmalı su sebili modelleri farklı su kapasitesi seçeneklerini de kullanıcılara sunuyor.

Arıtma Sistemli Sebiller ve Aparatlar

Image

Yüksek Arıtım Kapasitesine Sahip
Su Sebilleri

Sadece 24 saatte 800 litre su arıtan modeller kalabalık ortamlar için en ideal seçeneğe dönüşüyor. Günde 100 kişinin su ihtiyacını karşılayabileceği modellere alternatif olarak daha düşük su arıtım kapasitesine sahip olan model seçenekleri de bulunuyor.

Son derece geniş bir model ve kapasite seçeneğinin sunuluyor olması, kaç kişilik ortamda kullanılacağına bağlı olarak, ihtiyaca en uygun modeli seçmeyi kolaylaştırıyor.

Seçkin markalar tarafından üretilen su sebili modelleri, uzun kullanım ömrüyle de ön plana çıkıyor. Düşük enerji tüketimi, otomatik shut-off valf özelliği, yenilikçi tasarımı, geniş su arıtım kapasite seçenekleri gibi özellikler, arıtmalı su sebili modellerinin evler, iş yerleri, kurum ve kuruluşlar için çok daha cazip kılıyor.

Image

Haznesiz, Tanksız Sebil Aparatı

Haznesiz, tanksız sebil aparatı, arıtma cihazınızdan gelen suyun aynı zamanda sebile aktarılması için kullanılan aparat.

Damacananın yerini alacak bu ürün arıtmadan gelen suyu sebilin üzerinde stoklayarak arıtılmış suyu sıcak veya soğuk almanıza imkan tanımaktadır.

Polikarbon sağlıklı malzemeden yapılmıştır. 5 metreye kadar uzatılabilen hortum, su arıtma cihazına bağlantı aparat ve şamandıra kapağı ile portatif her sebile uyumlu hale getirilmiştir. Sebilin üstüne sabit olarak yerleştirilir. Arıtma cihazından çekilen ince bir hortum ile bağlantı sağlanır. Damacana aparatının içinde bulunan şamandıra vasıtasıyla sistem otomatik olarak dolar. Sebilden su kullandığınız zaman otomatik olarak devreye girer ve damacana aparatını doldurur. Piyasadaki tüm sebillere uygundur.Bu aparatla damacana doldurma zahmetinden kurtulacaksınız.

Image

Sebil Üstü Damacana Aparatı

Damacana doldurmaya, indirip kaldırmaya gerek kalmadan normal su sebilinizi arıtmalı sebile dönüştürebilirsiniz. Arıtma cihazınızdan alacağınız bir hat ile su sebilinizi kesintisiz doldur boşalt derdi olmadan kullanabilirsiniz.

Polikarbon sağlıklı malzemeden yapılmıştır. 5 metreye kadar uzatılabilen hortum, su arıtma cihazına bağlantı aparatı ve şamandıralı kapağı ile portatif her sebile uyumlu hale getirilmiştir.

Sebilin üstüne sabit olarak yerleştirilir. Arıtma cihazından çekilen ince bir hortum ile bağlantı sağlanır. Damacana aparatının içinde bulunan şamandıra vasıtasıyla sistem otomatik olarak dolar. Sebilden su kullandığınız zaman otomatik olarak devreye girer ve damacana aparatını doldurur.

Piyasadaki tüm sebillere uygundur.

Image

Sebil Üstü Cam Damacana Aparatı

Cam sağlıklı malzemeden yapılmıştır. 5 metreye kadar uzatılabilen hortum, su arıtma cihazına bağlantı aparatı ve şamandıralı kapağı ile portatif her sebile uyumlu hale getirilmiştir.

Sebilin üstüne sabit olarak yerleştirilir. Arıtma cihazından çekilen ince bir hortum ile bağlantı sağlanır. Damacana aparatının içinde bulunan şamandıra vasıtasıyla sistem otomatik olarak dolar.

Piyasadaki tüm sebillere uygundur. Tüm Reverse Ozmoz Cihazlarla Uyumludur.

Yüksek Arıtım Kapasitesine Sahip Su Sebilleri

2, 3 ya da 5 aşamalı su arıtma teknolojisine sahip olan arıtmalı su sebili modelleri, suya renk ve tat veren serbest kloru ve kokuya neden olabilen organik maddeleri arındırarak temiz ve yumuşak içimli bir su tüketilmesini sağlıyor. Tasarımlara kazandırılan karbon filtreler zararlı gazları sudan arındırıyor. Arıtmalı su sebili modelleri, şebeke suyunda bulunan tüm tortu, pas ve yosun gibi maddeler ile birlikte kanserojen olduğu bilinen asbest maddesini tutan filtrelerle donatılıyor. Ayrıca arıtımın son aşamasında vücudun ihtiyacı olan mineralleri yeniden suya kazandıran ve suyun mineralli olarak tüketilmesini sağlayan model seçenekleri de bulunuyor.

Bardaksız Su Tüketimi İmkânı Sunan Arıtmalı Sebiller

Fabrikalar gibi çok sayıda kişinin çalıştığı alanlarda su ihtiyacının bardak kullanılmadan karşılanmasını sağlayan arıtmalı su sebili modelleri bulunuyor. Sadece soğuk su ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak dizayn edilen bu tasarım seçenekleri basmatik musluğu ile suyun pratik şekilde içilebilmesini sağlıyor. Kalabalık ortamlar için ideal bir seçeneğe dönüşen bu modeller de farklı su arıtım kapasitesi seçeneklerini kullanıcılara sunuyor.

Gün içerisinde temiz su ihtiyacının sadece tek tuşla karşılanmasını sağlayan arıtmalı su sebilleri, ayaklı olarak dizayn edilebildiği gibi tezgah üstü kullanım için de dizayn edilebilir özelliğe sahiptir. Paslanmaz çelik materyalden üretilen su tankı pratik bir şekilde temizlenebiliyor. Sadece 30 ila 60 günde bir su tankının temizlenmesi yeterli oluyor. Şık tasarımıyla her ortama anında uyum sağlayabilen arıtmalı su sebili modelleri, modern ve kompakt tasarımlarıyla da büyük beğeni topluyor.

Damacana su kullanımına gerek bırakmayan ve sürekli olarak damacana su tedarik etme sıkıntısından kurtaran arıtmalı su sebilleri, bu yönüyle uzun vadede kendi kendini finanse edebilen ürün çeşitleri arasında yer alıyor.